Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportowa "Dwunastka"

Serdecznie witam wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę Naszego przedszkola. Każdy zainteresowany powinien znaleźć tu informacje go interesujące oraz wiele radości z przeglądania strony. Zamieszczamy tu wszystko to, co dzieje się w naszym przedszkolu. Rodzicom polecam kącik poświęcony wyłącznie dla nich, znajdują się tam ciekawe artykuły o wychowywaniu naszych pociech, dobre rady i wiele innych atrakcji. Zachęcam również rodziców do systematycznego przeglądania zakładki „aktualności”, w której będziemy starać się na bieżąco umieszczać informacje o imprezach przedszkolnych, zebraniach, spotkaniach i nie tylko. Wszystkim Państwu życzę miłych chwil podczas przeglądania strony, a na co dzień wiele uśmiechu, radości oraz częstego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

 

Grupa 1

Grupa I "Misie"

Grupa Misie to 3 latki. Dzieci z naszej grupy poznaja siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Grupa 2

Grupa II "Jeżyki"

Grupa II to dzieci 4 - letnie. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubią zabawę, śpiew i tańce. Z radością chodzą na wycieczki i spacery, wykonują prace plastyczne.

Grupa 3

Grupa III "Biedronki"

Grupa "Biedronki" to grupa dzieci 4- 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne.

Grupa 2

Grupa IV - "Żyrafy"

Grupa IV to "Żyrafy". Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter.

Aktualności

Warsztaty dla roziców

Szanowni Państwo
 
Serdecznie zapraszamy na warsztat online dla rodziców "Akcja-Adaptacja. Jak pomóc dziecku przygotować się do przedszkola".
Warsztat kierowany jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (rozpoczynających wychowanie i edukację przedszkolną).
Spotkanie odbędzie się  8 czerwca 2022 r., godz. 18.00 - 20.00, online (platforma Teams).
 
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Zapisy (do 3 czerwca 2022 r.) odbywają się drogą mailową: pppp.otwock@op.pl <mailto:pppp.otwock@op.pl

Święto wiosny

Zaproszenie

Już 7 maja 2022 zapraszamy na Otwocką Plażę Miejską na Święto Sosny 2022‼️ Z tej okazji do Otwocka zawita też akcja „Czyste, Zielone Miasta”, która powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Program Czysta Polska.
W ramach wydarzenia planujemy sprzątanie okolic rzeki Świder przy Plaży Miejskiej ? w Otwocku, gdzie następnie zasadzimy drzewa ? przekazane przez Lasy Państwowe oraz Urząd Miasta Otwocka.
To jednak nie koniec! Na wszystkich uczestników będzie czekać szereg atrakcji jakie przygotowaliśmy tego dnia:
➡️animacje i warsztaty ekologiczne dla dzieci ?‍♂️,
➡️grill majówkowy ??,
➡️upominki i gadżety dla uczestników akcji sprzątania?‍?‍?‍?.
Zapraszamy 7 maja na Plażę Miejską przy ul. Turystycznej.
Zaczynamy już o godzinie 11:00‼️
Worki dla chętnych do udziału w sprzątaniu będą wydawane od godz. 9:00.
Celem akcji jest nie tylko edukacja, ale również integracja mieszkańców którzy interesują się zdrowym trybem życia w ekologicznym świecie. Zbudujmy razem społeczność, która działa i dba o przyszłość nas wszystkich!

Opłaty za dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo,

przypominamy że dnia 29.04.2022 r. mija termin wpłaty za żywienie dziecka w przedszkolu na dyżyrze wakacyjnym. Opłata za żywienie wynosi ilość dni zadeklarowanych x 9,50 (dzienna stawka żywieniowa). Wyliczoną kwotę należy wpłacić na konto żywieniowe przedszkola. Brak wpłaty w określonym terminie skutkować będzie rezygnacją miejsca w przedszkolu na dyżurze wakacyjnym.

© 2022 Przedszkole 12 Otwock All Rights Reserved.