Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportowa "Dwunastka"

Serdecznie witam wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę Naszego przedszkola. Każdy zainteresowany powinien znaleźć tu informacje go interesujące oraz wiele radości z przeglądania strony. Zamieszczamy tu wszystko to, co dzieje się w naszym przedszkolu. Rodzicom polecam kącik poświęcony wyłącznie dla nich, znajdują się tam ciekawe artykuły o wychowywaniu naszych pociech, dobre rady i wiele innych atrakcji. Zachęcam również rodziców do systematycznego przeglądania zakładki „aktualności”, w której będziemy starać się na bieżąco umieszczać informacje o imprezach przedszkolnych, zebraniach, spotkaniach i nie tylko. Wszystkim Państwu życzę miłych chwil podczas przeglądania strony, a na co dzień wiele uśmiechu, radości oraz częstego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

 

Grupa 1

Grupa I "Misie"

Grupa Misie to 3 latki. Dzieci z naszej grupy poznaja siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Grupa 2

Grupa II "Jeżyki"

Grupa II to dzieci 4 - letnie. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubią zabawę, śpiew i tańce. Z radością chodzą na wycieczki i spacery, wykonują prace plastyczne.

Grupa 3

Grupa III "Biedronki"

Grupa "Biedronki" to grupa dzieci 4- 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne.

Grupa 2

Grupa IV - "Żyrafy"

Grupa IV to "Żyrafy". Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter.

Aktualności

Zebranie organizacyjne

Drodzy rodzice!

Wszystkich rodziców dzieci "nowych" przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się dnia 30.06.2022 r. o godzinie 16.00 w naszym przedszkolu.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci odbędą się  w dniach 30 i 31 sierpnia o godzinie 10.00

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Rodzinne Świętowanie Dnia Dziecka w Parku Miejskim

Plakat

Warsztaty dla rodziców

Szanowni Państwo
 
Serdecznie zapraszamy na warsztat online dla rodziców "Akcja-Adaptacja. Jak pomóc dziecku przygotować się do przedszkola".
Warsztat kierowany jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (rozpoczynających wychowanie i edukację przedszkolną).
Spotkanie odbędzie się  8 czerwca 2022 r., godz. 18.00 - 20.00, online (platforma Teams).
 
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Zapisy (do 3 czerwca 2022 r.) odbywają się drogą mailową: pppp.otwock@op.pl <mailto:pppp.otwock@op.pl
© 2022 Przedszkole 12 Otwock All Rights Reserved.