Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportowa "Dwunastka"

Serdecznie witam wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę Naszego przedszkola. Każdy zainteresowany powinien znaleźć tu informacje go interesujące oraz wiele radości z przeglądania strony. Zamieszczamy tu wszystko to, co dzieje się w naszym przedszkolu. Rodzicom polecam kącik poświęcony wyłącznie dla nich, znajdują się tam ciekawe artykuły o wychowywaniu naszych pociech, dobre rady i wiele innych atrakcji. Zachęcam również rodziców do systematycznego przeglądania zakładki „aktualności”, w której będziemy starać się na bieżąco umieszczać informacje o imprezach przedszkolnych, zebraniach, spotkaniach i nie tylko. Wszystkim Państwu życzę miłych chwil podczas przeglądania strony, a na co dzień wiele uśmiechu, radości oraz częstego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

 

Grupa 1

Grupa I "Misie"

Grupa Misie to 3 latki. Dzieci z naszej grupy poznaja siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Grupa 2

Grupa II "Jeżyki"

Grupa II to dzieci 4 - letnie. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubią zabawę, śpiew i tańce. Z radością chodzą na wycieczki i spacery, wykonują prace plastyczne.

Grupa 3

Grupa III "Biedronki"

Grupa "Biedronki" to grupa dzieci 4- 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne.

Grupa 2

Grupa IV - "Żyrafy"

Grupa IV to "Żyrafy". Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter.

Aktualności

MOVE WeekPoland

Od dzisiaj, tj. 22 maja 2023 r. w ramach Tygodnia Ruchu (MOVE Week) na terenie całej Europy odbywać się będą wydarzenia sportowe promujące korzyści wynikające z regularnej aktywności fizycznej.

W tym roku do drużyny #MOVEWeekPoland dołączyła także nasza placówka. We wtorki, czwartki i piątki we wszystkich grupach obowiązywać będzie Plan Aktywnych Przerw, który przygotowała Akademia Krokieta i Lamy oraz nasze Panie z przedszkola. Zapewnimy dzieciom ruchową przerwę w czasie zajęć lub poranny rozruch.

Was również zachęcamy do aktywności nie tylko w tym tygodniu, ale również na co dzień. Nie czekajcie, czas na Wasz ruch!

#NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu

@V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy"DolnyŚląsk"

Relacje z MOVE Week będziemy umieszczać na stronie internetowej oraz na facebooku przedszkola.

Konkurs piosenki dziecięcej.

Zapraszamy dzieci przedszkolne w wieku 3 – 7 lat do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Przedszkole nr 12 w Otwocku.

Przedmiotem konkursu jest zaśpiewanie piosenki dziecięcej. Naszym założeniem jest popularyzacja piosenki dziecięcej, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja umiejętności artystycznych przedszkolaków oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej. W konkursie biorą udział tylko dzieci z Przedszkola Nr 12. 

Zapoznaj się z regulaminem

Zapisy na dyżur wakacyjny

Szanowni Rodzice !!!

Od 3 kwietnia rozpocznie się  zgłaszanie dzieci  na dyżur wakacyjny  do Przedszkola Nr 12 w Otwocku. Wnioski można składać

do 14 kwietnia 2023 r.   

Wnioski można pobrać poniżej. Osoby, które nie mają możliwości wydrukowania mogą pobrać kartę zgłoszenia z przedszkola.

W związku z planowaną dużą inwestycją w Przedszkolu (przebudowa tarasu przedszkolnego) w okresie wakacyjnym, jest duże prawdopodobieństwo, że dyżur wakacyjny dla naszych przedszkolnych dzieci będzie zorganizowany w Szkole Podstawowej Nr 2 przy ul. Poniatowskiego.

Harmonogram zapisu dzieci na dyżur wakacyjny  w lipcu i sierpniu 2023 r.

  • § Od 03 do 14 kwietnia 2023 r.  – wydawanie i przyjmowanie kart zgłoszeń dziecka na dyżur wakacyjny.
  • § Od 17 do 20 kwietnia 2023 r.  – weryfikacja kart zgłoszeń.
  • § 21 kwietnia 2023 r. godz. 14:00 – podanie do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych.
  • § Od 21 do 28 kwietnia 2023 r. – obowiązek wpłaty przez rodziców/prawnych opiekunów należności za żywienie według stawki obowiązującej w przedszkolu, w wysokości zgodnej  z zadeklarowanym przez rodziców czasem pobytu dziecka w przedszkolu.
  • § Od 02 do 08 maja 2023 r.  – weryfikacja wpłat za żywienie.

9 maja 2023 r. godz. 14:00– podanie do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych.

karta zgłoszenia

 

© 2023 Przedszkole 12 Otwock All Rights Reserved.