Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportowa "Dwunastka"

Serdecznie witam wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę Naszego przedszkola. Każdy zainteresowany powinien znaleźć tu informacje go interesujące oraz wiele radości z przeglądania strony. Zamieszczamy tu wszystko to, co dzieje się w naszym przedszkolu. Rodzicom polecam kącik poświęcony wyłącznie dla nich, znajdują się tam ciekawe artykuły o wychowywaniu naszych pociech, dobre rady i wiele innych atrakcji. Zachęcam również rodziców do systematycznego przeglądania zakładki „aktualności”, w której będziemy starać się na bieżąco umieszczać informacje o imprezach przedszkolnych, zebraniach, spotkaniach i nie tylko. Wszystkim Państwu życzę miłych chwil podczas przeglądania strony, a na co dzień wiele uśmiechu, radości oraz częstego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

 

Grupa 1

Grupa I "Misie"

Grupa Misie to 3 latki. Dzieci z naszej grupy poznaja siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Grupa 2

Grupa II "Jeżyki"

Grupa II to dzieci 4 - letnie. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubią zabawę, śpiew i tańce. Z radością chodzą na wycieczki i spacery, wykonują prace plastyczne.

Grupa 3

Grupa III "Biedronki"

Grupa "Biedronki" to grupa dzieci 4- 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne.

Grupa 2

Grupa IV - "Żyrafy"

Grupa IV to "Żyrafy". Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter.

Aktualności

Zajęcia adaptacyjne 2019 r.

Informujemy, że w czerwcu rozpoczną się zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020.

27 czerwca o godzinie 16.00 - zebranie tylko dla rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola

28  czerwca o godzinie 15.00 - zajęcia adaptacyjne z dziećmi - zabawy, poznanie przedszkola, pań itp.

29 sierpnia o godzinie 10.00 - zajęcia adaptacyjne z dziećmi

30 sierpnia o godzinie 10.00 - zajęcia adaptacyjne z dziećmi

                                                                                                         Serdecznie zapraszamy!

 

Ogłoszenie

Drodzy rodzice!

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w wyniku rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Otwock na rok szkolny 2019/2020, której wyniki zostały opublikowane zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniu 18.03.2019 roku - oddziały przedszkolne tzw. klasy „0” zostały utworzone przy następujących placówkach:

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Reymonta w Otwocku;
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. Sendlerowej w Otwocku*;
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. T. Kościuszki w Otwocku;
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. M. E. Andriollego w Otwocku;
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. J. Filipowicza w Otwocku;
  • Szkoła Podstawowa nr 12 im. K. Makuszyńskiego w Otwocku.

*oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 2 w Otwocku dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Dzieciom biorącym udział w naborze, dla których zabrakło miejsc w publicznych przedszkolach, oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych organ prowadzący wskaże miejsca w placówkach w możliwie najszybszym terminie, gdy tylko powstaną do tego organizacyjno – techniczne możliwości, o czym Państwo zostaniecie poinformowani pisemnie.

Rekrutacja 2019/2020

Rozpoczęła się rekrutacja do otwockich przedszkoli - szczegóły w zakładce Rekrutacja.

Wesołych Świąt

 

Znalezione obrazy dla zapytania życzenie świąteczne

Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

wszystkim dzieciom i rodzicom

życzy społeczność Przedszkola Nr 12

© 2019 Przedszkole 12 Otwock All Rights Reserved.