Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportowa "Dwunastka"

Serdecznie witam wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę Naszego przedszkola. Każdy zainteresowany powinien znaleźć tu informacje go interesujące oraz wiele radości z przeglądania strony. Zamieszczamy tu wszystko to, co dzieje się w naszym przedszkolu. Rodzicom polecam kącik poświęcony wyłącznie dla nich, znajdują się tam ciekawe artykuły o wychowywaniu naszych pociech, dobre rady i wiele innych atrakcji. Zachęcam również rodziców do systematycznego przeglądania zakładki „aktualności”, w której będziemy starać się na bieżąco umieszczać informacje o imprezach przedszkolnych, zebraniach, spotkaniach i nie tylko. Wszystkim Państwu życzę miłych chwil podczas przeglądania strony, a na co dzień wiele uśmiechu, radości oraz częstego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

 

Grupa 1

Grupa I "Misie"

Grupa Misie to 3 latki. Dzieci z naszej grupy poznaja siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Grupa 2

Grupa II "Jeżyki"

Grupa II to dzieci 4 - letnie. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubią zabawę, śpiew i tańce. Z radością chodzą na wycieczki i spacery, wykonują prace plastyczne.

Grupa 3

Grupa III "Biedronki"

Grupa "Biedronki" to grupa dzieci 4- 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne.

Grupa 2

Grupa IV - "Żyrafy"

Grupa IV to "Żyrafy". Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter.

Aktualności

Szkoła do hymnu

Kolejny już raz przedszkole bierze udział w akcji "Szkoła do hymnu.". Dnia 10.11.2021 r. dokładnie o godzinie 11.11 w przedszkolu zabrzmi hymn wykonany przez wszystkie dzieci z przedszkola. W tym dniu tradycyjnie prosimy rodziców o ubranie dzieci w barwy narodowe.

Wycieczka "Lekcja o chlebie"

Dnia 20.10.2021 r.dzieci z grupy III i IV - Biedronki i Żyrafy jadą na wycieczkę edukacyjną "Lekcja o chlebie". Wyjazd autokarem około 9.15 - powrót około 13.00. Podczas wycieczki dzieci dowiedzą się jak wygląda praca w polu i jak wiele trudu wymaga przygotowanie bochenka chleba. Obejrzymy wystawę dawnych sprzętów rolniczych, poznają ich nazwy - pług, sierpy, cepy, przetaki, niecki itp. Obejrzymy prezentację o historii chleba a na koniec........

warsztaty, podczas których samodzielnie wyrobimy ciasto na chlebki i je upieczemy.......pycha.......

Natomiast dnia 27.10.2021 na taką samą wycieczkę jadą dzieci z grupy I i II - Misie i Jeżyki.

Ogólnopolski projekt edukacyjny "Miasto w oczach dziecka"

Drodzy rodzice.

W ramach realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021/2022 nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego  „Miasto w oczach dziecka”. Celem projektu jest ukazanie walorów polskich miast, rozwijanie zainteresowania swoją „ Małą Ojczyzną”, wzmacnianie poczucia przynależności do swojej „Małej ojczyzny”, poznanie historii swojego miasta, zabytków i symboli, poznanie miejsc pamięci związanych z historią miasta, poznanie ludzi kultury, nauki i sportu związanych z miastem, poznanie tradycji, zwyczajów i obrzędów. Aby Państwa dziecko mogło dołączyć do projektu należy wyrazić zgoda na udział dziecka w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Miasto w oczach dziecka” i upublicznianie wizerunku dziecka  utrwalonego podczas zajęć. Odpowiednie dokumenty do podpisania, na wyrażenie zgody, znajduja się u wychowawców grup.  

Opłaty za przedszkole

Szanowni Państwo.

Na prośbę rodziców zmieniamy formę informacji o płatnościach za przedszkole.

Informacja o płatnościach będzie podawana na stronie internetowej w zakładce DLA  RODZICÓW - opłaty.

Należy kliknąć na link swojej grupy, ukaże się tabelka. 

Numerek jest przydzielony dziecku zgodnie z listą w dzienniku. (należy zaciągnąć informacji od nauczyciela lub pani Intendentki, który numerek ma Państwa dziecko na liście.) Kwota przydzielona danemu numerkowi to kwota, którą zobowiązani jesteście Państwo wpłacić do 10 dnia każdego miesiąca.

1 dnia każdego miesiąca lista odpłatności będzie dostępna właśnie w tym miejscu.

© 2021 Przedszkole 12 Otwock All Rights Reserved.