Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportowa "Dwunastka"

Serdecznie witam wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę Naszego przedszkola. Każdy zainteresowany powinien znaleźć tu informacje go interesujące oraz wiele radości z przeglądania strony. Zamieszczamy tu wszystko to, co dzieje się w naszym przedszkolu. Rodzicom polecam kącik poświęcony wyłącznie dla nich, znajdują się tam ciekawe artykuły o wychowywaniu naszych pociech, dobre rady i wiele innych atrakcji. Zachęcam również rodziców do systematycznego przeglądania zakładki „aktualności”, w której będziemy starać się na bieżąco umieszczać informacje o imprezach przedszkolnych, zebraniach, spotkaniach i nie tylko. Wszystkim Państwu życzę miłych chwil podczas przeglądania strony, a na co dzień wiele uśmiechu, radości oraz częstego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

 

Grupa 1

Grupa I "Misie"

Grupa Misie to 3 latki. Dzieci z naszej grupy poznaja siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Grupa 2

Grupa II "Jeżyki"

Grupa II to dzieci 4 - letnie. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubią zabawę, śpiew i tańce. Z radością chodzą na wycieczki i spacery, wykonują prace plastyczne.

Grupa 3

Grupa III "Biedronki"

Grupa "Biedronki" to grupa dzieci 4- 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne.

Grupa 2

Grupa IV - "Żyrafy"

Grupa IV to "Żyrafy". Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter.

Aktualności

Dyżur wakacyjny - sierpień 2023

Drodzy rodzice.

Ze względu na przesunięcie prac remontowych w Przedszkolu z przyczyn technicznych, dyżur wakacyjny od 31 lipca rozpoczynamy w naszej placówce. Wszystkie dzieci zapisane na dyżur serdecznie zapraszamy do przedszkola. W przypadku rozpoczęcia prac remontowych podczas dyżuru, przenosimy się do Szkoły Podstawowej Nr 2 ul. Poniatowskiego. Informacje z tym związane będziemy przekazywać na bieżąco.

Zajęcia adaptacyjne

Drodzy rodzice. 

Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne organizowane dla dzieci nowych przyjętych  do Przedszkola Nr 12.

Zajęcia odbędą się w dniach 30 i 31 sierpnia w godzinach od 12.00 do 13.00.

Zebranie organizacyjne

Drodzy rodzice
 Serdecznie zapraszamy dnia 29.06.2023 r. o godzinie 16.00 na zebranie organizacyjne organizowane dla  rodziców dzieci nowych, które zostały przyjęte do przedszkola na rok szkolny 2023/2024. Poruszane bedą sprawy adaptacyjne i organizacyjne.
 

MOVE WeekPoland

Od dzisiaj, tj. 22 maja 2023 r. w ramach Tygodnia Ruchu (MOVE Week) na terenie całej Europy odbywać się będą wydarzenia sportowe promujące korzyści wynikające z regularnej aktywności fizycznej.

W tym roku do drużyny #MOVEWeekPoland dołączyła także nasza placówka. We wtorki, czwartki i piątki we wszystkich grupach obowiązywać będzie Plan Aktywnych Przerw, który przygotowała Akademia Krokieta i Lamy oraz nasze Panie z przedszkola. Zapewnimy dzieciom ruchową przerwę w czasie zajęć lub poranny rozruch.

Was również zachęcamy do aktywności nie tylko w tym tygodniu, ale również na co dzień. Nie czekajcie, czas na Wasz ruch!

#NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu

@V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy"DolnyŚląsk"

Relacje z MOVE Week będziemy umieszczać na stronie internetowej oraz na facebooku przedszkola.

© 2023 Przedszkole 12 Otwock All Rights Reserved.