Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportowa "Dwunastka"

Serdecznie witam wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę Naszego przedszkola. Każdy zainteresowany powinien znaleźć tu informacje go interesujące oraz wiele radości z przeglądania strony. Zamieszczamy tu wszystko to, co dzieje się w naszym przedszkolu. Rodzicom polecam kącik poświęcony wyłącznie dla nich, znajdują się tam ciekawe artykuły o wychowywaniu naszych pociech, dobre rady i wiele innych atrakcji. Zachęcam również rodziców do systematycznego przeglądania zakładki „aktualności”, w której będziemy starać się na bieżąco umieszczać informacje o imprezach przedszkolnych, zebraniach, spotkaniach i nie tylko. Wszystkim Państwu życzę miłych chwil podczas przeglądania strony, a na co dzień wiele uśmiechu, radości oraz częstego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

Grupa 1

Grupa I "Misie"

Grupa Misie to 3 latki. Dzieci z naszej grupy poznaja siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Grupa 2

Grupa II "Jeżyki"

Grupa II to dzieci 4 - letnie. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubią zabawę, śpiew i tańce. Z radością chodzą na wycieczki i spacery, wykonują prace plastyczne.

Grupa 3

Grupa III "Biedronki"

Grupa "Biedronki" to grupa dzieci 4- 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne.

Grupa 2

Grupa IV - "Żyrafy"

Grupa IV to "Żyrafy". Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter.

Zajęcia adaptacyjne 2018 r.

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci nowoprzyjęte na zajęcia adaptacyjne do przedszkola wg poniższego harmonogramu:

27.06 o godzinie 15.00 - zapraszamy rodziców na zebranie. Omawiane będą między innymi zagadnienia dotyczące pomocy dziecku w adaptacji do przedszkola

28.06 o godzinie 15.00 - zapraszamy dzieci z rodzicami na zabawy w przedszkolu - zajęcia poprowadzi nauczycielka

30.08 o godzinie 13.00 - zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na zabawy w przedszkolu - zajęcia poprowadzi nauczycielka

31.08 o godzinie 13.00 - zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na zabawy w przedszkolu - zajęcia poprowadzi nauczycielka

Konkurs Wielkanocny

Konkurs Wielkanocny rozstrzygniety. Zapraszamy do zakładki Kronika 2017/2018 "Konkurs Wielkanocny 2018".

Dyżury w przedszkolach w lipcu i sierpniu 2018

Informujemy że od 22.01.2018 r do 9.02.2018 roku rozpoczną się zapisy na dyżur wakacyjny do otwockich przedszkoli. Rodziców zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zapisów na dyżur do poszczególnych przedszkoli. Harmonogram umieszczony na stronie Oświaty Miejskiej w Otwocku  w zakładce Aktualności.

zobacz tutaj

Edukacyjny program zdrowotny

Edukacyjny program zdrowotny z zakresu profilaktyki wczesnego kształtowania postaw prozdrowotnych oraz rozwijania prawidłowych nawyków higienicznych u dzieci w wieku od 3-5 lat

Spotkanie z rodzicami odbędzie się 29.11.2017 r. o godzinie 16.00

Spotkanie z dziećmi w grupach dnia 28.11.2017r. o godzinie 9.00 oraz 5.01.2018 r. o godzinie 9.15

© 2018 Przedszkole 12. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.