Przedszkole galeria

Rok 2024/2025

Koncert Orkiestra Dni Naszych

W dniu 18 października mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć Małą Orkiestrę Dni Naszych. Artyści zaprezentowali koncert związany z zakończeniem wakacji oraz jesiennym krajobrazem. Przybliżył on dzieciom pojęcia emocji takich jak miłość, przyjaźń, smutek, radość. Zaprezentowane utwory spodobały się wszystkim przedszkolakom. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawie: śpiewały piosenki, wyklaskiwały rytmy. Słyszały na żywo brzmienie instrumentów, a także miały możliwość samodzielnie na nich zagrać. Na twarzach dzieci jak zwykle podczas koncertu tego zespołu gościł uśmiech, a ich śpiew słychać było niemal w całym przedszkolu. To był wspaniały koncert. Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Występ artystyczny

W dniu 11 października w przedszkolu odbył się występ instrumentalny. Artysta zaprezentował dzieciom ciekawe samodzielne wykonanie utworów. Dzieci współuczestniczyły w występie odpowiadając na pytania i zagadki artysty.

Rok 2024

Teatrzyk dnia 22.02.2024