Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sportowa "Dwunastka"

Serdecznie witam wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę Naszego przedszkola. Każdy zainteresowany powinien znaleźć tu informacje go interesujące oraz wiele radości z przeglądania strony. Zamieszczamy tu wszystko to, co dzieje się w naszym przedszkolu. Rodzicom polecam kącik poświęcony wyłącznie dla nich, znajdują się tam ciekawe artykuły o wychowywaniu naszych pociech, dobre rady i wiele innych atrakcji. Zachęcam również rodziców do systematycznego przeglądania zakładki „aktualności”, w której będziemy starać się na bieżąco umieszczać informacje o imprezach przedszkolnych, zebraniach, spotkaniach i nie tylko. Wszystkim Państwu życzę miłych chwil podczas przeglądania strony, a na co dzień wiele uśmiechu, radości oraz częstego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

 

Grupa 1

Grupa I "Misie"

Grupa Misie to 3 latki. Dzieci z naszej grupy poznaja siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

Grupa 2

Grupa II "Jeżyki"

Grupa II to dzieci 4 - letnie. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Lubią zabawę, śpiew i tańce. Z radością chodzą na wycieczki i spacery, wykonują prace plastyczne.

Grupa 3

Grupa III "Biedronki"

Grupa "Biedronki" to grupa dzieci 4- 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne.

Grupa 2

Grupa IV - "Żyrafy"

Grupa IV to "Żyrafy". Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter.

Aktualności

Życzenia świąteczne

Pin on życzenia

Opłaty w grudniu

Drodzy rodzice,

zwracamy się z prośbą o wpłatę należności za żywienie i pobyt dziecka w przedszkolu w miesiącu grudniu w nieprzekraczalnym terminie do 20.12.2022 r. Od dnia 21.12 konta przedszkolne będą zablokowane, Nie będzie możliwości  dokonania przelewów.

Dziękujemy!

Konkurs

Drodzy rodzice.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Przedszkole Nr 3 w Otwocku. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem

regulamin

Zebranie organizacyjne

Drodzy rodzice.
informujemy, że dnia 6 września 2022 roku  o godzinie 17.00 odbędzie się
zebranie organizacyjne dla rodziców. Porządek spotkania
  • Zebranie ogólne dla wszystkich rodziców z dyrektorem - sprawy organizacyjne przedszkola
  • Zebrania w grupach z nauczycielami
Zapraszamy.
 
© 2023 Przedszkole 12 Otwock All Rights Reserved.