Lokalizacja,05-400 Otwock, ul. Batorego 34
22 7795101
p12@oswiata-otwock.pl

Grupa I – Misie

Grupa Misie to 3 latki. Grupa liczy 25 dzieci. Z dziećmi pracują Justyna Kozłowska oraz Magda Stępnicka, Katarzyna Firląg i Anna Kaźmierczak. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasze dzieci zajmują wesołe w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Rok szkolny 2023/2024

Dzień pizzy 9.02.2024

 

Dzień babci i dziadka

Dzień jabłka

Rok 2022

Zakończenie roku

Dinozaury

Bananowo

Rok 2021

Zakończenie roku

Bal karnawałowy

Pasowanie na przedszkolaka

Rok 2020

Pasowanie na przedszkolaka

 

Skip to content