Lokalizacja,05-400 Otwock, ul. Batorego 34
22 7795101
p12@oswiata-otwock.pl

Grupa III – Biedronki

Grupa Biedronki to grupa dzieci 5 letnich. Dzieci wykazują różne zainteresowania i zdolności. Są to uzdolnienia ogólnointelektualne i artystyczne. Znając indywidualne możliwości dzieci, zajęcia i zadania dostosowujemy do ich umiejętności i możliwości. Wszystkie dzieci zainteresowane są książką, szczególnie o zwierzętach i przyrodzie. Lubią też słuchać dłuższych opowiadań czytanych we fragmentach. Muzyka i śpiew też często towarzyszy grupie w codziennych zabawach i zajęciach. Z dziećmi pracuje Pani Jolanta Fijałkowska oraz pani Sylwia Rosłaniec. W pracach w grupie pomaga Pani Klaudia Białek

Rok szkolny 2023/2024

Dzień pizzy 9.02.2024

W piątek, w grupie obchodzony był dzień pizzy. Dzięki współpracy z rodzicami, dzieci tego dnia mogły skosztować pizzy. Poznały historię jej powstania oraz mogły spędzić miło czas.

Przygotowania do Konkursu Szopki Bożonarodzeniowej

Dzieci z grupy „Biedronki” przygotowują swoją szopkę na coroczny Konkurs
Szopek Bożonarodzeniowych, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury,
Turystyki i Sportu.

 

Rok 2022

Dzień Babci i Dziadka

Pasowanie

Rok 2021

Pasowanie

Skip to content