Lokalizacja,05-400 Otwock, ul. Batorego 34
22 7795101
p12@oswiata-otwock.pl

Grupa IV – Żyrafy

Grupa IV to „Żyrafy”. Liczy 25 dzieci, jest to grupa dzieci 5 -6  letnich. Grupę prowadzi pani Marta Grzegorzewska  i Pani Magdalena Penkul. Pomaga im pan Bogdan Kaźmierczak. Proces kształcenia odbywa się na dwóch poziomach wiekowych , w oparciu o podstawę programową, program” Zanim będę uczniem”, program metodyczny E.Gruszczyk-Kolczyńskiej. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach rozwijających pojęcia matematyczne, wprowadzane są także w świat liter. Dzieci  systematycznie biorą udział w różnych formach aktywności ruchowej tj. zabawach ruchowych i ćwiczeniach gimnastycznych.  Grupa jest bardzo rozśpiewana, chętnie uczestniczy w zajęciach umuzykalniających. Mamy kilkoro dzieci ładnie śpiewających, które chętnie biorą udział w okolicznościowych przedstawieniach.

Rok szkolny 2023/2024

Dzień pizzy 9.02.2024

W piątek, przypadał światowy dzień pizzy. Grupę Żyraf odwiedzili tego dnia prawdziwi pizzermani. Dzięki uprzejmości rodziców oraz współpracy z otwockim lokalem gastronomicznym Tyskie Show Bar, dzieci miały okazję zobaczyć jak robi się pizzę. Panowie profesjonalnie kręcili pizzą oraz wyjaśniali zagadnienia związane z jej przyrządzaniem. Dzieci dekorowały pizzę a później najlepsze – smakowanie! Było pysznie 😀
Dziękujemy za pomoc w organizacji Państwu Kamać oraz Panu Kamilowi Ząbkowi.

Rok 2022

Dzień Babci i Dziadka

Rok 2021

Bal

Rok 2020

Dzień Babci i Dziadka

Skip to content